Kopalnia Guido w Zabrzu – piwo w najniżej położonym pubie i jedyna taka kolejka na świecie. Najważniejsze informacje: zwiedzanie, cennik

Województwo śląskie to jeden z najciekawszych regionów Polski – idealnie nadaje się na dłuższe wycieczki i kilkudniowe wypady. Bez względu na to, ile czasu macie zamiar spędzić w tym wyjątkowym województwie, podczas planowania trasy zwróćcie uwagę na Zabrze, a w nim kopalnię „Guido”. Miejsce to oferuje m.in. ciekawe trasy turystyczne, możliwość wypicia piwa w najniżej położonym pubie w tej części globu i przejażdżkę jedyną elektryczną kolejką podwieszaną na świecie. Jakie jeszcze przeżycia jest w stanie zaserwować zwiedzającym ten niepozorny obiekt? Zobaczcie najważniejsze informacje dotyczące zwiedzania, cen i lokalizacji.

Szczegóły

Turystyka

Portal turystyczny. Atrakcje w Polsce, ciekawe miejsca, pomysły na urlop.

Magazyn dla branży turystycznej i turystów. Turystyka, wiadomości turystyczne, magazyn turystyczny, biura podróży, hotele, transport.

Publikujemy materiały o charakterze poradnikowym,informacyjnym, analitycznym. Pomagamy w rozwiązywaniu problemów branży, ocenie jej kondycji, tworzeniu bieżącej strategii marketingowej, czy też w budowaniu scenariuszy na przyszłość. Staramy się osiągać to dzięki umieszczeniu w piśmie tekstów przygotowanych przez najlepszych ekspertów w swojej dziedzinie.

Opisując najważniejsze wydarzenia gazeta dostarcza aktualnych i rzetelnych informacji z zakresu organizacji pracy, prawa nowych technologii.

W dziale aktualności na bieżąco poruszamy najważniejsze dla branży tematy, prezentujemy komentarze, opinie ludzi z branży i opinie ekspertów. Uczestniczmy w życiu branży: od komisji sejmowych rozpoczynając na imprezach środowiskowych kończąc.

Publikujemy akty prawne, dokumenty i prezentacje niezbędne w codziennej pracy branży, prezentujemy najważniejsze inicjatywy środowiska i nowe trendy w światowym biznesie turystycznym. Pokazujemy najciekawsze produkty turystyczne w Polsce i za granicą.

Rzetelne informacje i przejrzysta szata graficzna tworzą profesjonalne medium nieodzowne w codziennej pracy każdej firmy branży turystycznej.

Nasi czytelnicy to właściciele biur podróży i agencji turystycznych, szefowie działów promocji turystyki jednostek samorządowych, gestorzy bazy noclegowej, kadra naukowa, samorząd turystyczny, piloci, przewoźnicy i studenci.

Ekipa redakcyjna portalu oparta jest o osoby od lat współpracujące z Waszymi Podróżami, uzupełniona o fachowców z różnych dziedzin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *