Gdzie na weekend za granicę? Pomysły na city break w Europie. Z Warszawy i Krakowa tanio polecimy m.in. do Włoch, Hiszpanii i na Maltę

Gdzie polecieć na city break na początku 2022 r.? Sprawdziliśmy, które miasta można swobodnie zwiedzać w czasach pandemii. W naszym rankingu umieściliśmy destynacje, do których można się wybrać z Unijnym Certyfikatem Covid, czyli tzw. paszportem covidowym. Tu nie obowiązują dodatkowe testy ani kwarantanna po przylocie. Do niektórych miast możecie polecieć nawet za 100 zł w obie strony. Najlepsze ceny znajdziecie w styczniu i lutym 2022, wiosną większość kierunków jest już droższa – wtedy, szukając biletów, warto zwracać uwagę na ogłaszane co jakiś czas promocje w tanich liniach. Poza cenami lotów wyszukaliśmy też oferty noclegów i atrakcje, które trzeba zobaczyć podczas pobytu w każdym z tych dziesięciu wyjątkowych europejskich miast.

Szczegóły

Turystyka

Portal turystyczny. Atrakcje w Polsce, ciekawe miejsca, pomysły na urlop.

Magazyn dla branży turystycznej i turystów. Turystyka, wiadomości turystyczne, magazyn turystyczny, biura podróży, hotele, transport.

Publikujemy materiały o charakterze poradnikowym,informacyjnym, analitycznym. Pomagamy w rozwiązywaniu problemów branży, ocenie jej kondycji, tworzeniu bieżącej strategii marketingowej, czy też w budowaniu scenariuszy na przyszłość. Staramy się osiągać to dzięki umieszczeniu w piśmie tekstów przygotowanych przez najlepszych ekspertów w swojej dziedzinie.

Opisując najważniejsze wydarzenia gazeta dostarcza aktualnych i rzetelnych informacji z zakresu organizacji pracy, prawa nowych technologii.

W dziale aktualności na bieżąco poruszamy najważniejsze dla branży tematy, prezentujemy komentarze, opinie ludzi z branży i opinie ekspertów. Uczestniczmy w życiu branży: od komisji sejmowych rozpoczynając na imprezach środowiskowych kończąc.

Publikujemy akty prawne, dokumenty i prezentacje niezbędne w codziennej pracy branży, prezentujemy najważniejsze inicjatywy środowiska i nowe trendy w światowym biznesie turystycznym. Pokazujemy najciekawsze produkty turystyczne w Polsce i za granicą.

Rzetelne informacje i przejrzysta szata graficzna tworzą profesjonalne medium nieodzowne w codziennej pracy każdej firmy branży turystycznej.

Nasi czytelnicy to właściciele biur podróży i agencji turystycznych, szefowie działów promocji turystyki jednostek samorządowych, gestorzy bazy noclegowej, kadra naukowa, samorząd turystyczny, piloci, przewoźnicy i studenci.

Ekipa redakcyjna portalu oparta jest o osoby od lat współpracujące z Waszymi Podróżami, uzupełniona o fachowców z różnych dziedzin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *