Złoty Stok: Kopalnia Złota, paintball, park linowy i inne atrakcje na rodzinny weekend. Dojazd, cennik, noclegi i informacje praktyczne

Złoty Stok to wprawdzie nieduże miasteczko, ale aż pęka w szwach od turystycznych atrakcji. Działa tu niezwykła Kopalnia Złota, jest też park linowy, boiska do paintballa, do tego piękne i malownicze okolice Gór Złotych, w sam raz dla piechurów i rowerzystów. Zebraliśmy dla Was informacje o atrakcjach Złotego Stoku na obrzeżach Kotliny Kłodzkiej: jak dojechać na miejsce, co warto zobaczyć, gdzie zjeść, gdzie zatrzymać się na nocleg, jak wygląda cennik. Znajdziecie tu wszystko, czego potrzeba do zaplanowania rodzinnego weekendu wśród atrakcji Kopalni Złota w Złotym Stoku.

Szczegóły

Turystyka

Portal turystyczny. Atrakcje w Polsce, ciekawe miejsca, pomysły na urlop.

Magazyn dla branży turystycznej i turystów. Turystyka, wiadomości turystyczne, magazyn turystyczny, biura podróży, hotele, transport.

Publikujemy materiały o charakterze poradnikowym,informacyjnym, analitycznym. Pomagamy w rozwiązywaniu problemów branży, ocenie jej kondycji, tworzeniu bieżącej strategii marketingowej, czy też w budowaniu scenariuszy na przyszłość. Staramy się osiągać to dzięki umieszczeniu w piśmie tekstów przygotowanych przez najlepszych ekspertów w swojej dziedzinie.

Opisując najważniejsze wydarzenia gazeta dostarcza aktualnych i rzetelnych informacji z zakresu organizacji pracy, prawa nowych technologii.

W dziale aktualności na bieżąco poruszamy najważniejsze dla branży tematy, prezentujemy komentarze, opinie ludzi z branży i opinie ekspertów. Uczestniczmy w życiu branży: od komisji sejmowych rozpoczynając na imprezach środowiskowych kończąc.

Publikujemy akty prawne, dokumenty i prezentacje niezbędne w codziennej pracy branży, prezentujemy najważniejsze inicjatywy środowiska i nowe trendy w światowym biznesie turystycznym. Pokazujemy najciekawsze produkty turystyczne w Polsce i za granicą.

Rzetelne informacje i przejrzysta szata graficzna tworzą profesjonalne medium nieodzowne w codziennej pracy każdej firmy branży turystycznej.

Nasi czytelnicy to właściciele biur podróży i agencji turystycznych, szefowie działów promocji turystyki jednostek samorządowych, gestorzy bazy noclegowej, kadra naukowa, samorząd turystyczny, piloci, przewoźnicy i studenci.

Ekipa redakcyjna portalu oparta jest o osoby od lat współpracujące z Waszymi Podróżami, uzupełniona o fachowców z różnych dziedzin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *