Wakacje do 2000 zł? To możliwe: Bułgaria, Hiszpania, Tatry, Bałtyk i inne propozycje. Gdzie wakacje 2022 są najtańsze?

Wakacje 2022 upływają pod znakiem drożyzny. W tym roku turyści narzekają już nie tylko na „paragony grozy”, otrzymywane w popularnych kurortach, ale też na ceny benzyny i słabnącą siłę nabywczą złotówki. Mimo to da się spędzić nawet w tym sezonie wakacje za niewygórowaną cenę. Już ok. 2000 zł od osoby może wystarczyć, by spędzić kilka dni z partnerem w słonecznej Bułgarii, Grecji czy Hiszpanii, albo nad polskim morzem lub w górach. Zebraliśmy dla Was propozycje tanich wakacji 2022. Gdzie najtaniej wypocząć w sierpniu i wrześniu, na co zwrócić uwagę, planując wycieczkę? Podpowiadamy.

Szczegóły

Turystyka

Portal turystyczny. Atrakcje w Polsce, ciekawe miejsca, pomysły na urlop.

Magazyn dla branży turystycznej i turystów. Turystyka, wiadomości turystyczne, magazyn turystyczny, biura podróży, hotele, transport.

Publikujemy materiały o charakterze poradnikowym,informacyjnym, analitycznym. Pomagamy w rozwiązywaniu problemów branży, ocenie jej kondycji, tworzeniu bieżącej strategii marketingowej, czy też w budowaniu scenariuszy na przyszłość. Staramy się osiągać to dzięki umieszczeniu w piśmie tekstów przygotowanych przez najlepszych ekspertów w swojej dziedzinie.

Opisując najważniejsze wydarzenia gazeta dostarcza aktualnych i rzetelnych informacji z zakresu organizacji pracy, prawa nowych technologii.

W dziale aktualności na bieżąco poruszamy najważniejsze dla branży tematy, prezentujemy komentarze, opinie ludzi z branży i opinie ekspertów. Uczestniczmy w życiu branży: od komisji sejmowych rozpoczynając na imprezach środowiskowych kończąc.

Publikujemy akty prawne, dokumenty i prezentacje niezbędne w codziennej pracy branży, prezentujemy najważniejsze inicjatywy środowiska i nowe trendy w światowym biznesie turystycznym. Pokazujemy najciekawsze produkty turystyczne w Polsce i za granicą.

Rzetelne informacje i przejrzysta szata graficzna tworzą profesjonalne medium nieodzowne w codziennej pracy każdej firmy branży turystycznej.

Nasi czytelnicy to właściciele biur podróży i agencji turystycznych, szefowie działów promocji turystyki jednostek samorządowych, gestorzy bazy noclegowej, kadra naukowa, samorząd turystyczny, piloci, przewoźnicy i studenci.

Ekipa redakcyjna portalu oparta jest o osoby od lat współpracujące z Waszymi Podróżami, uzupełniona o fachowców z różnych dziedzin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *