Polska po indonezyjsku. Rozmawiamy z Piotrem Śmieszkiem o jego pionierskim przedsięwzięciu i największych atrakcjach Indonezji

Nie od dziś wiadomo, że Polacy potrafią dokonywać za granicą niezwykłych rzeczy. Do grona rodaków, którzy w najodleglejszych miejscach zdołali stworzyć coś niezwykłego, należy Piotr Śmieszek, autor, bloger i przewodnik po egzotycznych wyspach Indonezji. Projekt, który udało mu się zrealizować, to jedyny w swoim rodzaju przewodnik, nie po zadeptanej przez turystów wyspie Bali, ale po języku polskim, napisany po indonezyjsku! Jak, po co i dla kogo powstał niezwykły podręcznik? Jak podróżuje się po Indonezji po zakończeniu pandemii COVID-19 i jakie miejsca najbardziej warto odwiedzić w tym niezwykłym kraju? Na te i więcej pytań Piotr Śmieszek odpowiedział w rozmowie ze Stroną Podróży.

Szczegóły

Turystyka

Portal turystyczny. Atrakcje w Polsce, ciekawe miejsca, pomysły na urlop.

Magazyn dla branży turystycznej i turystów. Turystyka, wiadomości turystyczne, magazyn turystyczny, biura podróży, hotele, transport.

Publikujemy materiały o charakterze poradnikowym,informacyjnym, analitycznym. Pomagamy w rozwiązywaniu problemów branży, ocenie jej kondycji, tworzeniu bieżącej strategii marketingowej, czy też w budowaniu scenariuszy na przyszłość. Staramy się osiągać to dzięki umieszczeniu w piśmie tekstów przygotowanych przez najlepszych ekspertów w swojej dziedzinie.

Opisując najważniejsze wydarzenia gazeta dostarcza aktualnych i rzetelnych informacji z zakresu organizacji pracy, prawa nowych technologii.

W dziale aktualności na bieżąco poruszamy najważniejsze dla branży tematy, prezentujemy komentarze, opinie ludzi z branży i opinie ekspertów. Uczestniczmy w życiu branży: od komisji sejmowych rozpoczynając na imprezach środowiskowych kończąc.

Publikujemy akty prawne, dokumenty i prezentacje niezbędne w codziennej pracy branży, prezentujemy najważniejsze inicjatywy środowiska i nowe trendy w światowym biznesie turystycznym. Pokazujemy najciekawsze produkty turystyczne w Polsce i za granicą.

Rzetelne informacje i przejrzysta szata graficzna tworzą profesjonalne medium nieodzowne w codziennej pracy każdej firmy branży turystycznej.

Nasi czytelnicy to właściciele biur podróży i agencji turystycznych, szefowie działów promocji turystyki jednostek samorządowych, gestorzy bazy noclegowej, kadra naukowa, samorząd turystyczny, piloci, przewoźnicy i studenci.

Ekipa redakcyjna portalu oparta jest o osoby od lat współpracujące z Waszymi Podróżami, uzupełniona o fachowców z różnych dziedzin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *