Ogród świateł, park iluminacji. Poznaj najbardziej urokliwe miejsca w Polsce na Święta i Nowy Rok 2021/2022

Ogród świateł lub park iluminacji to prawdziwie magiczne miejsce i jedna z ulubionych atrakcji Polek i Polaków w okresie świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Trudno o lepszy pomysł na zimową rodzinną wycieczkę niż odwiedziny w jednym z rozświetlonych, przypominających bajkę lub sen ogrodów, pełnym atrakcji dla dzieci i dorosłych. Gdzie znajduje się najbliższy Ciebie ogród świateł lub park iluminacji, kiedy jest otwarty, ile kosztują bilety? Prezentujemy listę najbardziej magicznych miejsc w Polsce, ogrodów świateł i parków iluminacji na święta i Nowy Rok 2021/2022! W naszym zestawieniu znalazły się takie miasta, jak: Warszawa, Kraków, Chorzów, Łódź, Wrocław, Poznań, Bydgoszcz, Lublin, Wałbrzych, Zabrze, Zator.

Szczegóły

Turystyka

Portal turystyczny. Atrakcje w Polsce, ciekawe miejsca, pomysły na urlop.

Magazyn dla branży turystycznej i turystów. Turystyka, wiadomości turystyczne, magazyn turystyczny, biura podróży, hotele, transport.

Publikujemy materiały o charakterze poradnikowym,informacyjnym, analitycznym. Pomagamy w rozwiązywaniu problemów branży, ocenie jej kondycji, tworzeniu bieżącej strategii marketingowej, czy też w budowaniu scenariuszy na przyszłość. Staramy się osiągać to dzięki umieszczeniu w piśmie tekstów przygotowanych przez najlepszych ekspertów w swojej dziedzinie.

Opisując najważniejsze wydarzenia gazeta dostarcza aktualnych i rzetelnych informacji z zakresu organizacji pracy, prawa nowych technologii.

W dziale aktualności na bieżąco poruszamy najważniejsze dla branży tematy, prezentujemy komentarze, opinie ludzi z branży i opinie ekspertów. Uczestniczmy w życiu branży: od komisji sejmowych rozpoczynając na imprezach środowiskowych kończąc.

Publikujemy akty prawne, dokumenty i prezentacje niezbędne w codziennej pracy branży, prezentujemy najważniejsze inicjatywy środowiska i nowe trendy w światowym biznesie turystycznym. Pokazujemy najciekawsze produkty turystyczne w Polsce i za granicą.

Rzetelne informacje i przejrzysta szata graficzna tworzą profesjonalne medium nieodzowne w codziennej pracy każdej firmy branży turystycznej.

Nasi czytelnicy to właściciele biur podróży i agencji turystycznych, szefowie działów promocji turystyki jednostek samorządowych, gestorzy bazy noclegowej, kadra naukowa, samorząd turystyczny, piloci, przewoźnicy i studenci.

Ekipa redakcyjna portalu oparta jest o osoby od lat współpracujące z Waszymi Podróżami, uzupełniona o fachowców z różnych dziedzin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *