Najsłynniejsze muzea na świecie za darmo i bez wychodzenia z domu. Wirtualne spacery w sam raz na deszczową pogodę

Najsłynniejsze muzea świata można dziś zwiedzać za darmo i bez wychodzenia z domu. Wirtualny spacer umożliwia zajrzenie do miejsc, do których trudno byłoby się dostać z powodu odległości, ceny czy niesprzyjającej pogody. Dziś wirtualny spacer można odbyć niemal wszędzie zupełnie za darmo – wystarczy do tego komputer, laptop lub zwykły smartfon. Atrakcje całego świata czekają na wirtualnych spacerowiczów – piękne zakątki Ziemi, słynne muzea i galerie. Wirtualne zwiedzanie to dobry pomysł na połączenie rozrywki i edukacji, kiedy pogoda za oknem zniechęca do wycieczek i eksploracji. Prezentujemy listę wirtualnych spacerów po najsłynniejszych muzeach Polski i świata – w sam raz na deszczowy weekend.

Szczegóły

Turystyka

Portal turystyczny. Atrakcje w Polsce, ciekawe miejsca, pomysły na urlop.

Magazyn dla branży turystycznej i turystów. Turystyka, wiadomości turystyczne, magazyn turystyczny, biura podróży, hotele, transport.

Publikujemy materiały o charakterze poradnikowym,informacyjnym, analitycznym. Pomagamy w rozwiązywaniu problemów branży, ocenie jej kondycji, tworzeniu bieżącej strategii marketingowej, czy też w budowaniu scenariuszy na przyszłość. Staramy się osiągać to dzięki umieszczeniu w piśmie tekstów przygotowanych przez najlepszych ekspertów w swojej dziedzinie.

Opisując najważniejsze wydarzenia gazeta dostarcza aktualnych i rzetelnych informacji z zakresu organizacji pracy, prawa nowych technologii.

W dziale aktualności na bieżąco poruszamy najważniejsze dla branży tematy, prezentujemy komentarze, opinie ludzi z branży i opinie ekspertów. Uczestniczmy w życiu branży: od komisji sejmowych rozpoczynając na imprezach środowiskowych kończąc.

Publikujemy akty prawne, dokumenty i prezentacje niezbędne w codziennej pracy branży, prezentujemy najważniejsze inicjatywy środowiska i nowe trendy w światowym biznesie turystycznym. Pokazujemy najciekawsze produkty turystyczne w Polsce i za granicą.

Rzetelne informacje i przejrzysta szata graficzna tworzą profesjonalne medium nieodzowne w codziennej pracy każdej firmy branży turystycznej.

Nasi czytelnicy to właściciele biur podróży i agencji turystycznych, szefowie działów promocji turystyki jednostek samorządowych, gestorzy bazy noclegowej, kadra naukowa, samorząd turystyczny, piloci, przewoźnicy i studenci.

Ekipa redakcyjna portalu oparta jest o osoby od lat współpracujące z Waszymi Podróżami, uzupełniona o fachowców z różnych dziedzin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *