Najlepsze miejsca na urlop, wakacje i przygodę na każdy miesiąc roku. Gdzie jest teraz tanio i słonecznie, jakie atrakcje warto zobaczyć?

Polska, Europa i cały świat oferują turystom wielkie bogactwo możliwości, atrakcji, przygód i wydarzeń, w których warto wziąć udział. Ziemia nigdy nie zasypia – codziennie dzieje się coś niezwykłego. Boicie się, że przegapicie najlepszy czas na wycieczkę do wymarzonego kraju? Albo, że słynne święto lub festiwal, obchodzone za granicą, które koniecznie chcecie zobaczyć, przejdzie Wam koło nosa? Przygotowaliśmy dla Was poradnik o tym, gdzie najlepiej zaplanować urlop w każdym miesiącu roku. Gdzie najbardziej warto wybrać się jeszcze w lutym albo już w marcu czy kwietniu? Przekonajcie się w naszej galerii.

Szczegóły

Turystyka

Portal turystyczny. Atrakcje w Polsce, ciekawe miejsca, pomysły na urlop.

Magazyn dla branży turystycznej i turystów. Turystyka, wiadomości turystyczne, magazyn turystyczny, biura podróży, hotele, transport.

Publikujemy materiały o charakterze poradnikowym,informacyjnym, analitycznym. Pomagamy w rozwiązywaniu problemów branży, ocenie jej kondycji, tworzeniu bieżącej strategii marketingowej, czy też w budowaniu scenariuszy na przyszłość. Staramy się osiągać to dzięki umieszczeniu w piśmie tekstów przygotowanych przez najlepszych ekspertów w swojej dziedzinie.

Opisując najważniejsze wydarzenia gazeta dostarcza aktualnych i rzetelnych informacji z zakresu organizacji pracy, prawa nowych technologii.

W dziale aktualności na bieżąco poruszamy najważniejsze dla branży tematy, prezentujemy komentarze, opinie ludzi z branży i opinie ekspertów. Uczestniczmy w życiu branży: od komisji sejmowych rozpoczynając na imprezach środowiskowych kończąc.

Publikujemy akty prawne, dokumenty i prezentacje niezbędne w codziennej pracy branży, prezentujemy najważniejsze inicjatywy środowiska i nowe trendy w światowym biznesie turystycznym. Pokazujemy najciekawsze produkty turystyczne w Polsce i za granicą.

Rzetelne informacje i przejrzysta szata graficzna tworzą profesjonalne medium nieodzowne w codziennej pracy każdej firmy branży turystycznej.

Nasi czytelnicy to właściciele biur podróży i agencji turystycznych, szefowie działów promocji turystyki jednostek samorządowych, gestorzy bazy noclegowej, kadra naukowa, samorząd turystyczny, piloci, przewoźnicy i studenci.

Ekipa redakcyjna portalu oparta jest o osoby od lat współpracujące z Waszymi Podróżami, uzupełniona o fachowców z różnych dziedzin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *