Morsowanie w Polsce: najlepsze kąpieliska dla morsów w sezonie 2022/23. Co daje morsowanie, jak zacząć morsować?

Morsowanie to coraz popularniejsze w Polsce jesienno-zimowe zajęcie, rodzaj sportu ekstremalnego, do którego nie potrzeba drogiego sprzętu ani karnetu. Sezon na morsowanie zaczyna się w październiku i trwa do wiosny. W tym czasie polskie jeziora, oczka wodne, brzegi rzek, a nawet wybrzeża Bałtyku zapełnią się ludźmi ochoczo wskakującymi do lodowatej wody. To morsy – fani zimnych kąpieli. Morsowanie to dobry sposób na poprawę zdrowia, kondycji i spalenie kalorii. Polacy upodobali sobie morsowanie i nawet pobili już w tej konkurencji kilka rekordów. Co właściwie daje morsowanie? Gdzie są najlepsze miejsca do morsowania w Polsce? Zajrzyjcie do naszego przewodnika dla morsów, by się przekonać.

Szczegóły

Turystyka

Portal turystyczny. Atrakcje w Polsce, ciekawe miejsca, pomysły na urlop.

Magazyn dla branży turystycznej i turystów. Turystyka, wiadomości turystyczne, magazyn turystyczny, biura podróży, hotele, transport.

Publikujemy materiały o charakterze poradnikowym,informacyjnym, analitycznym. Pomagamy w rozwiązywaniu problemów branży, ocenie jej kondycji, tworzeniu bieżącej strategii marketingowej, czy też w budowaniu scenariuszy na przyszłość. Staramy się osiągać to dzięki umieszczeniu w piśmie tekstów przygotowanych przez najlepszych ekspertów w swojej dziedzinie.

Opisując najważniejsze wydarzenia gazeta dostarcza aktualnych i rzetelnych informacji z zakresu organizacji pracy, prawa nowych technologii.

W dziale aktualności na bieżąco poruszamy najważniejsze dla branży tematy, prezentujemy komentarze, opinie ludzi z branży i opinie ekspertów. Uczestniczmy w życiu branży: od komisji sejmowych rozpoczynając na imprezach środowiskowych kończąc.

Publikujemy akty prawne, dokumenty i prezentacje niezbędne w codziennej pracy branży, prezentujemy najważniejsze inicjatywy środowiska i nowe trendy w światowym biznesie turystycznym. Pokazujemy najciekawsze produkty turystyczne w Polsce i za granicą.

Rzetelne informacje i przejrzysta szata graficzna tworzą profesjonalne medium nieodzowne w codziennej pracy każdej firmy branży turystycznej.

Nasi czytelnicy to właściciele biur podróży i agencji turystycznych, szefowie działów promocji turystyki jednostek samorządowych, gestorzy bazy noclegowej, kadra naukowa, samorząd turystyczny, piloci, przewoźnicy i studenci.

Ekipa redakcyjna portalu oparta jest o osoby od lat współpracujące z Waszymi Podróżami, uzupełniona o fachowców z różnych dziedzin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *