Kazachstan: niezwykłe atrakcje nieznanego kraju. O podróżach po Kazachstanie opowiedzieli nam Kacper Sienicki i Filip Nowak

Na początku 2022 r. Kazachstan trafił na czołówki gazet z powodu brutalnie stłumionych protestów społecznych. Uwaga świata skupiła się wówczas na krótko na tym ogromnym, ale mało znanym kraju w Azji Centralnej, który zazwyczaj pozostaje na peryferiach zainteresowań mediów i turystów. Obrazy oglądane w telewizji i Internecie zostawiły nam więcej pytań niż odpowiedzi. Kim są mieszkańcy Kazachstanu? Czy warto lepiej poznać dziwny kraj, gdzie nową stolicę wznosi się od zera, a odcisk dłoni prezydenta ma przynosić szczęście? Jakie atrakcje dla turystów kryje państwo bez dostępu do morza, za to z wielkim kanionem porównywanym do tego w Kolorado? By poznać odpowiedzi na te i więcej pytań, porozmawialiśmy z dwoma podróżnikami, którzy odwiedzili Kazachstan i nie mają wątpliwości, że ten niezwykły kraj zasługuje na więcej uwagi, niż poświęcają mu media i agencje turystyczne.

Szczegóły

Turystyka

Portal turystyczny. Atrakcje w Polsce, ciekawe miejsca, pomysły na urlop.

Magazyn dla branży turystycznej i turystów. Turystyka, wiadomości turystyczne, magazyn turystyczny, biura podróży, hotele, transport.

Publikujemy materiały o charakterze poradnikowym,informacyjnym, analitycznym. Pomagamy w rozwiązywaniu problemów branży, ocenie jej kondycji, tworzeniu bieżącej strategii marketingowej, czy też w budowaniu scenariuszy na przyszłość. Staramy się osiągać to dzięki umieszczeniu w piśmie tekstów przygotowanych przez najlepszych ekspertów w swojej dziedzinie.

Opisując najważniejsze wydarzenia gazeta dostarcza aktualnych i rzetelnych informacji z zakresu organizacji pracy, prawa nowych technologii.

W dziale aktualności na bieżąco poruszamy najważniejsze dla branży tematy, prezentujemy komentarze, opinie ludzi z branży i opinie ekspertów. Uczestniczmy w życiu branży: od komisji sejmowych rozpoczynając na imprezach środowiskowych kończąc.

Publikujemy akty prawne, dokumenty i prezentacje niezbędne w codziennej pracy branży, prezentujemy najważniejsze inicjatywy środowiska i nowe trendy w światowym biznesie turystycznym. Pokazujemy najciekawsze produkty turystyczne w Polsce i za granicą.

Rzetelne informacje i przejrzysta szata graficzna tworzą profesjonalne medium nieodzowne w codziennej pracy każdej firmy branży turystycznej.

Nasi czytelnicy to właściciele biur podróży i agencji turystycznych, szefowie działów promocji turystyki jednostek samorządowych, gestorzy bazy noclegowej, kadra naukowa, samorząd turystyczny, piloci, przewoźnicy i studenci.

Ekipa redakcyjna portalu oparta jest o osoby od lat współpracujące z Waszymi Podróżami, uzupełniona o fachowców z różnych dziedzin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *