Diuna, Squid Game, Shang-Chi i inne hity. Ekranowe lokacje, które możecie odwiedzić. Wirtualna podróż śladami filmów i seriali z roku 2021

Rok 2021 na dużym i małym ekranie powoli dobiega końca. Zwłaszcza druga połowa roku przyniosła obfity i dobry plon. Fani nadal są pod wrażeniem emocjonujących zmagań w „Squid Game”, zapierających dech w piersiach pejzaży „Diuny” i przygód pierwszego Avengersa azjatyckiego pochodzenia, Shang-Chi. Czekamy jeszcze na nowe przygody Spider-Mana („Spider-Man: No Way Home” ma premierę 17 grudnia), kolejnego „Matrixa” (22 grudnia) i serialowy debiut Boby Fetta (29 grudnia), ale rok 2021 już teraz można uznać za dość udany jeśli chodzi o filmową rozrywkę. Covid-19 nadal utrudnia podróżowanie, dlatego proponujemy wirtualną wycieczkę po miejscach, w których powstawały Wasze ulubione filmy i seriale z 2021 r.

Szczegóły

Turystyka

Portal turystyczny. Atrakcje w Polsce, ciekawe miejsca, pomysły na urlop.

Magazyn dla branży turystycznej i turystów. Turystyka, wiadomości turystyczne, magazyn turystyczny, biura podróży, hotele, transport.

Publikujemy materiały o charakterze poradnikowym,informacyjnym, analitycznym. Pomagamy w rozwiązywaniu problemów branży, ocenie jej kondycji, tworzeniu bieżącej strategii marketingowej, czy też w budowaniu scenariuszy na przyszłość. Staramy się osiągać to dzięki umieszczeniu w piśmie tekstów przygotowanych przez najlepszych ekspertów w swojej dziedzinie.

Opisując najważniejsze wydarzenia gazeta dostarcza aktualnych i rzetelnych informacji z zakresu organizacji pracy, prawa nowych technologii.

W dziale aktualności na bieżąco poruszamy najważniejsze dla branży tematy, prezentujemy komentarze, opinie ludzi z branży i opinie ekspertów. Uczestniczmy w życiu branży: od komisji sejmowych rozpoczynając na imprezach środowiskowych kończąc.

Publikujemy akty prawne, dokumenty i prezentacje niezbędne w codziennej pracy branży, prezentujemy najważniejsze inicjatywy środowiska i nowe trendy w światowym biznesie turystycznym. Pokazujemy najciekawsze produkty turystyczne w Polsce i za granicą.

Rzetelne informacje i przejrzysta szata graficzna tworzą profesjonalne medium nieodzowne w codziennej pracy każdej firmy branży turystycznej.

Nasi czytelnicy to właściciele biur podróży i agencji turystycznych, szefowie działów promocji turystyki jednostek samorządowych, gestorzy bazy noclegowej, kadra naukowa, samorząd turystyczny, piloci, przewoźnicy i studenci.

Ekipa redakcyjna portalu oparta jest o osoby od lat współpracujące z Waszymi Podróżami, uzupełniona o fachowców z różnych dziedzin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *