Bałtów: atrakcje dla dzieci i dorosłych. JuraPark, narty w Szwajcarii Bałtowskiej i inne pomysły na weekend. Ceny biletów, noclegi, dojazd

Bałtów to jedno z największych zagłębi atrakcji turystycznych w całej Polsce. Zimą można tu szusować na nartach w Szwajcarii Bałtowskiej i oglądać z bliska gigantyczne figury dinozaurów, latem szaleć w parku rozrywki, obserwować strusie w zwierzyńcu, odwiedzić park miniatur i stadninę koni, nie wspominając o trasach pieszych i rowerowych, a nawet opcji dla miłośników wspinaczki. W Bałtowie każdy znajdzie coś dla siebie. Jak tam dojechać, ile kosztują bilety wstępu do atrakcji i karnety narciarskie, gdzie zjeść i przenocować w Bałtowie? Na te i więcej pytań odpowiadamy w przewodniku po Bałtowskim Kompleksie Turystycznym: „Atrakcje Bałtowa dla dzieci i dorosłych na każdą porę roku. Narty i dinozaury to nie wszystko”.

Szczegóły

Turystyka

Portal turystyczny. Atrakcje w Polsce, ciekawe miejsca, pomysły na urlop.

Magazyn dla branży turystycznej i turystów. Turystyka, wiadomości turystyczne, magazyn turystyczny, biura podróży, hotele, transport.

Publikujemy materiały o charakterze poradnikowym,informacyjnym, analitycznym. Pomagamy w rozwiązywaniu problemów branży, ocenie jej kondycji, tworzeniu bieżącej strategii marketingowej, czy też w budowaniu scenariuszy na przyszłość. Staramy się osiągać to dzięki umieszczeniu w piśmie tekstów przygotowanych przez najlepszych ekspertów w swojej dziedzinie.

Opisując najważniejsze wydarzenia gazeta dostarcza aktualnych i rzetelnych informacji z zakresu organizacji pracy, prawa nowych technologii.

W dziale aktualności na bieżąco poruszamy najważniejsze dla branży tematy, prezentujemy komentarze, opinie ludzi z branży i opinie ekspertów. Uczestniczmy w życiu branży: od komisji sejmowych rozpoczynając na imprezach środowiskowych kończąc.

Publikujemy akty prawne, dokumenty i prezentacje niezbędne w codziennej pracy branży, prezentujemy najważniejsze inicjatywy środowiska i nowe trendy w światowym biznesie turystycznym. Pokazujemy najciekawsze produkty turystyczne w Polsce i za granicą.

Rzetelne informacje i przejrzysta szata graficzna tworzą profesjonalne medium nieodzowne w codziennej pracy każdej firmy branży turystycznej.

Nasi czytelnicy to właściciele biur podróży i agencji turystycznych, szefowie działów promocji turystyki jednostek samorządowych, gestorzy bazy noclegowej, kadra naukowa, samorząd turystyczny, piloci, przewoźnicy i studenci.

Ekipa redakcyjna portalu oparta jest o osoby od lat współpracujące z Waszymi Podróżami, uzupełniona o fachowców z różnych dziedzin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *