Zmiany, zmiany w radiu!

kasetaczaszkaJak pewnie zauważyliście zreformowaliśmy nieco i ulepszyliśmy stronę ArcyRadia. Dodaliśmy inny, ładniejszy odtwarzacz, a także nowe możliwości: pobranie pliku .M3U i odtwarzanie ArcyRadia na żywo w swoim odtwarzaczu (WINAMP, WINDOWS MEDIA PLAYER, FOOBAR…) oraz uruchamianie na stronie playera ArcyRadia w nowym okienku, dzięki czemu możecie słuchać AR i czytać nasze artykuły w jednym czasie. To główne zmiany, które możecie zaobserwować na zielonym polu po prawej stronie. O kilku ciekawych ulepszeniach i nowościach czytajcie w dalszej części tego wpisu. 

Zauważyliście pewnie, że dodaliśmy na głównej stronie naszą arcyradiową maskotkę – Pana ArcyTelesa. Jest to taki Wasz minipomocnik – coś jak pan Spinacz w Wordzie, tylko znacznie mniej wkurzający i irytujący. Mamy nadzieję, że ta postać przedstawiająca sowę w studenckiej czapce i z dyplomem trzymanym w… skrzydle przypadnie Wam do gustu. Jeśli jednak nie – to piszcie do nas lub komentujcie wpis, a nad istnieniem Pana ArcyTelesa się zastanowimy.

Kolejną nowością jest dodany przez nas NEWSLETTER. Po prawej stronie możecie wpisać swój adres e-mail i swe imię, a będziecie od nas otrzymywali wartościowe niusy co jakiś czas na swoją pocztę. Dowiecie się pierwsi o tym, co ważne, interesujące, ciekawe bądź promocyjne dla studentów i młodych ludzi w Szczecinie. Także zachęcamy – nie bójcie się, spamu nie będzie, a z subskrypcji można w każdej chwili zrezygnować.

Aniolelogo

Nasza ekipa ciągle się powiększa! Ostatnio dołączyła do nas nowa koleżanka, która zajmie się naszą promocją i jeszcze paroma ważnymi sprawami. Jest to – doświadczona już – panna Katarzyna Albrecht, którą serdecznie i ciepło witamy w naszym gronie arcyradiowców. Naszą kolejną „zdobyczą” jest mademoiselle Bogna Sanok, która to odpowiada za Public Relations, czyli za to, by dobrze o nas mówiono, pisano i nas kojarzono. Przy okazji przypominamy, że ArcyRadio jest otwarte dla wszystkich i chętnie przyjmie w swe szeregi nowy narybek. Jeśli więc chciałbyś lub chciałabyś pomóc, pograć, podziałać w ciekawej i studenckiej organizacji – zapraszamy. Miejsca są, kwalifikacji wielkich nie wymagamy – przyuczymy i pomożemy. Jeśli więc chcecie dobrze bawić się razem z nami, to piszcie do nas!

Kolejną nowością są dodane pod każdym artykułem ikonki przeróżnych serwisów społecznościowych. Klikając je i dodając newsy na fejsbuku, majspejsie, tłiterze czy innych portalach pomagacie nam w promocji, a to pomaga nam się rozwijać, dlatego zachecamy – dodajcie info o nas w swoich profilach, na forach, blogach i innych portalach. Możecie także sprawdzić oferty naszych przyjaciół, pomocników klikając w ich banery i wchodzac na ich strony – to wszystko nam pomaga.

To tyle ulepszeń i nowości na razie. Robimy to wszystko w ramach przygotowań do startu w nowym roku akademickim połączonym ze sporą promocją naszego radia. Będziecie mogli o nas usłyszeć i zobaczyć nas z pewnością w październiku. Większość prac ulepszających jest już zakończona, więc czekamy tylko na październik, na nowych ludzi i na to by… zacząć grać wraz z nową ramówką już od początku roku. Bądźcie więc z nami i powiedzcie o nas swym znajomym, bo będzie warto posłuchać. Zamierzamy Was zaskoczyć pozytywnymi audycjami i nietuzinkową muzyką. Ale o tym jeszcze wkrótce… Na razie – ArcyRadio gra non stop. Także ENJOY! I pamiętajcie – ArcyRadio to rozgłośnia dla ludzi, którzy od muzyki oczekują „więcej”! Adieu!