Nowa ramówka!

Uwaga – nowa ramówka! Od teraz słuchaj ArcyAudycji w każdy dzień powszedni od 17.00! Wprowadzamy dni tematyczne! Sprawdź co i o której… PONIEDZIAŁEK (PRZEGLĄD WYDARZEŃ I SPORT): 17.00 Rozkład Jazdy – audycja o tym, co w danym tygodniu dzieje się w Szczecinie. 18.00 Sportocent – sport, sport i jeszcze raz sport. Lokalny i światowy, informacje, […]

Wakacje!

Drodzy słuchacze! Po całym roku grania zasłużyliśmy na małe wakacje, dlatego je sobie fundujemy. W sierpniu ArcyRadio nie będzie grało, ale wracamy z nową ramówką, nowymi programami i nową energią już pierwszego września! Życzymy Wam udanych wakacji i do usłyszenia wkrótce!

Międzynarodowe spotkanie w ArcyRadiu

W piątek gościliśmy grupę Niemców z radia Free Spirit z Norymbergi. Blisko dwadzieścia osób: radiowcy z Niemiec, uczniowie II LO w Szczecinie, przedstawiciele Collegium Balticum oraz studenci z ArcyRadia spotkali się w piątek, by wymienić się dziennikarskimi doświadczeniami.

Nowa siedziba radia!

Pierwszego czerwca ArcyRadio zmienia siedzibę! Łączymy siły z naszym partnerem strategicznym – szkołą Collegium Balticum – i przeprowadzamy się tuż obok, do studia przy ulicy Mieszka I! A to dopiero początek zmian! Nowe studio, nowy partner, nowi ludzie, nowe możliwości, ale… to samo stare, dobre i sprawdzone, jedyne studenckie ArcyRadio! Już wkrótce przekażemy Wam więcej […]

Nowości muzyczne w Arcyradiu!

Już od dzisiaj przez cały tydzień możecie usłyszeć na naszej antenie dwie nowości z polskiej sceny muzycznej. Dwie znakomite artystki, wokalistki, osobowości. Długo oczekiwane, nasłuchiwane… i w końcu są. Oto przed Wami Edyta Bartosiewicz oraz Pati Yang we własnej osobie!