Międzynarodowe spotkanie w ArcyRadiu

W piątek gościliśmy grupę Niemców z radia Free Spirit z Norymbergi. Blisko dwadzieścia osób: radiowcy z Niemiec, uczniowie II LO w Szczecinie, przedstawiciele Collegium Balticum oraz studenci z ArcyRadia spotkali się w piątek, by wymienić się dziennikarskimi doświadczeniami.

Zakochane piosenki w ArcyRadiu!

Uwaga, w najbliższy poniedziałek, 15 lutego mamy dla Was smakołyk! Dwa specjalne wyadnia audycji Jamajki i Tramposza: „Zakochana Jamajka i zakochany Tramposz”! Zapraszamy do posłuchania, jak zapewniają prezenterzy – będzie supermiło! Już o 17 i 18 dajcie się porwać Łukaszowi i Karoli!

Nowa audycja już dziś! LUDZIE SUKCESU W ARCY!

Już dziś o 16 zapraszamy na ciekawą audycję „SZCZECIŃSKIE ORŁY”. Co tydzień poznacie sylwetkę interesującego szczecinianina, człowieka sukcesu, podziwianego i ambitnego, który opowie Wam o sekretach swych osiągnięć. W pierwszym odcinku: młody i ambitny asystent z WNEiZ-u! Zapraszamy do posłuchania, bo warto!

Czejndżys.

Nowy rok nastał, a razem z nim pewne zmiany w ArcyRadiu. Dołączyły do nas nowe osoby, a z nimi nowe pomysły. Będzie więc dużo nowej i dobrej muzyki, nowe i ciekawe audycje, w krótkich abcugach wystartuje także nasz portal, a arcyradio zmieni nieco szatę graficzną. Będzie też więcej konkursów, nagród i imprez. Planów mamy sporo, więc spodziewajcie […]

O ArcyRadiu w Radiu Szczecin!

Posłuchajcie, bracia miła nas dziś o 22:30 w Radiu Szczecin (94,4 FM). W audycji „Ustawka” opowiemy o planach radia na 2010 rok oraz zdradzimy pewien sekret! Jeśli więc chcecie pierwsi wiedzieć, co u nas słychać i co dla Was przygotowaliśmy włączcie dziś wieczorem radioodbiorniki!

Dwie nowe audycje w środę w Waszym ArcyRadiu!

Już w tę środę startują dwie nowe, nietuzinkowe audycje! Pierwsza z nich to „MAFIK”, która już o 16:00 odsłoni arkana mangi, anime i kultury japońskiej. Po tym świecie oprowadzi Was sam Vranz.  A już o 19:30 “Pozytywne emocje”, czyli muzyka lat ‘70, ‘80 i ‘90!  Świetna przejażdżka po trzydziestu latach wspaniałej muzyki wraz z Adrianem. […]