Superzabawa w Lulu club!

W czwartek 2 grudnia w Szczecinie odbędzie się nietypowa bitwa muzyczna. W klubie Lulu osiem dwuosobowych drużyn stanie do walki w pojedynkach na dźwięki i będzie walczyć o uznanie publiczności! Wśród uczestników Red Bull I-Battle wystąpią m.in.: sportowcy, muzycy, radiowi Dje: Artur „Kaczor” Wojtania, Maciej „Sage” Wadas, czy Maciej „Cl-Boy” Kiersznicki.

Bitwa na iPody to wyzwanie dla wszystkich, którzy chcą być mistrzami muzycznej wagi ciężkiej! Osiem dwuosobowych drużyn, uzbrojonych w iPody wypełnione powalającymi na kolana utworami zmierzy się w aranżowanych pojedynkach. Teamy będą musiały celnie ripostować przeciwników przy jednoczesnym pozyskiwaniu „głosów” publiczności! Zwycięzca zostanie wyłoniony po zmierzeniu natężenia owacji miernikiem decybeli.

W ramach szczecińskiej edycji odbędą się cztery bitwy składające się z czterech rund, podczas których każda z drużyn zaprezentuje muzyczny kawałek o maksymalnej długości półtorej minuty. Pojedynki odbywać się będą na zasadzie „utwór za utwór”.

Podczas pierwszej – warszawskiej edycji imprezy Red Bull I-Battle na polu bitwy spotkali się, m.in.: Michał Figurski, Robert Serek, a także kolektyw Hungry Hungry Models. Po zaskakującej i udanej czerwcowej batalii muzycznej, Red Bull I-Battle zawitał do Krakowa, gdzie wśród uczestników znaleźli się m.in.: Ada Fijał, Michał Kościuszko! Trzecia edycji odbyła się w stolicy dolnego śląska – Wrocławiu, a czwarta w Bydgoszczy gdzie wśród uczestników wystąpił m.in. Emil Sajfudinow. Piątym przystankiem na muzycznej mapie Polski był Sopot, gdzie zwycięzcą okazał się team prezydenta tego miasta – Jacka Karnowskiego i Mistrza Europy w windsurfingu – Przemka Miarczyńskiego. Następnie przyszła kolej na: Białystok i Poznań. Po cieszących się dużym zainteresowaniem ubiegłych edycjach po raz pierwszy muzyczna bitwa przybywa do Szczecina!

CO?: RED BULL I-BATTLE

GDZIE?: LULU, UL. PARTYZANTÓW 2, SZCZECIN

KIEDY?: 2 GRUDNIA, GODZ. 21.00

ZA ILE?: 10 ZŁ (w tym Red Bull drink)


A OTO I UCZESTNICY RED BULL I-BATTLE (ArcyPortal też tam będzie!):

WSZYSTKO WSZĘDZIE TEAM – Paulina Bielecka i Tomasz Koszański
ZAPOMNIJ O PIECU – Maciej „Sage” Wadas i Piotr „dj Pete” Malcher
CHICK & CHAD – Patryk „Chad de Smol” Blama i Aneta „LittleLiquidize” Jaśkiewicz
FALA BETONU – Artur „Kaczor” Wojtania i Robert Bałdyga
THE ArcyRadio TEAM – Michał i Radosław
STARA SZKOŁA ROBIENIA KASZANKI – Maciej Kiersznicki i Jakub Przybylski
NIE DASZ RADY – Nielle Diarra i Grzegorz Jankowski
1st ROUND K.O. – Bartosz „Nightlife” Prądzyński i Patryk „Owca” Petrusewicz

Wszystkich gorąco zapraszamy i zachęcamy do kibicowania naszym reprezentantom!