STUDENT SPORT FEST – takiego wydarzenia jeszcze Szczecin nie widział!

Podobno nic nie ma za DARMO! kto tak uważa, jeszcze u nas nie był! tego dnia każdy student za okazaniem legitymacji studenckiej, będzie mógł skorzystać z usług Bene Sport Centrum całkowicie za DARMO! nie wierzysz? 

Tymi słowami organizator STUDENT SPORT FEST, czyli największy ośrodek sportowy w Szczecinie – Bene Sport Centrum zachęca do wzięcia udziału w tym bezprecedensowym wydarzeniu. ArcyRadio oraz ArcyPortal objął patronat nad tą imprezą i również serdecznie zapraszamy na sobotni maraton sportowy. A będzie się działo!

Organizatorzy postarali się o to, aby studenci nie wyszli z imprezy z pustymi rękami. Do wygrania są kursy językowe, vouchery rabatowe na programy WORK&TRAVEL oraz TEACH&TRAVEL, karnety na squasha, badmintona, tenisa stołowego i fitness oraz książki i gadżety od sponsorów. A to wszystko do zdobycia w przeróżnych sportowych zmaganiach, bądź… za okazaniem biletu komunikacji miejskiej. Jak to? Każdy kto przekaże w Bene Sport Centrum swój skasowany i podpisany bilet weźmie udział w losowaniu nagród. Dowiedzieliśmy się, że nagrodzona zostanie nie jedna, nie dwie czy trzy osoby i podobno też nie dziesięć, więc szykuje się prawdziwe NAGRODOBRANIE! Ponadto będzie można się zmierzyć w rozgrywkach na Play Station w PES 2011, udowodnić wszystkim, że jest się posiadaczem najmocniejszego serwisu, albo wziąć udział w trójboju rakietkowym i powalczyć o puchar STUDENT SPORT FEST oraz cenne nagrody. A to wszystko ZA FREE!

Organizatorzy nie zapomnieli o studentkach. Każda chętna będzie mogła wziąć udział we wszystkich przygotowanych specjalnie tą okazję zajęciach fitness zupełnie za DARMO. A co w programie? Tego Organizatorzy jeszcze nie powiedzieli, zdaje się być to owiane tajemnicą, ale nam udało się uzyskać parę informacji. Podobno szykuje się jakiś ZUMBOWY maraton i… SEXY DANCE! Nie są to co prawda informacje potwierdzone, ale wszystko na to wskazuje, że tak właśnie będzie.

I jak tu nie polecać takiego wydarzenia? Jeszcze raz gorąco zapraszamy i powiedzcie swoim przyjaciołom, kolegom, koleżankom, znajomym, że w Szczecinie w końcu ktoś daje studentom za DARMO!

I do zobaczenia, bo przecież nas też nie może tam zabraknąć!