Postaw na przyszłość poprzez dobrą zabawę

Już od 26 września do 21 października w dwudziestu jeden polskich miastach rusza kolejna rekrutacja do AIESEC – największej organizacji studenckiej na świecie, działającej w 110 krajach i zrzeszającej ponad 50 000 studentów. 

Ci, którzy zainteresowani są działalnością organizacji mogą skorzystać ze spotkań informacyjnych na temat AIESEC oraz bezpłatnych szkoleń zorganizowanych w tym czasie, w ramach tzw. AIESEC Weeka. Więcej informacji dostępnych jest na stronach oddziałów lokalnych www.aiesec.pl .

Międzynarodowe środowisko pracy, konferencje, praktyka, umiejętności przywódcze, kontakty z firmami. To część z rzeczy, jakie zapewnia AIESEC swoim członkom. Jeśli jesteś studentem i szukasz pomysłu na wartościowe spędzenie swojego czasu, nie wahaj się przyjść do nas. AIESEC da Ci możliwość poznania ciekawych ludzi z całej Polski oraz z zagranicy zarówno w trakcie działalności w projekcie, jak i podczas licznych narodowych i międzynarodowych konferencji. AIESEC to okazja na zdobycie umiejętności przywódczych, pracy w grupie, umiejętności miękkich oraz poprawę znajomości języka. To także szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego, również za granicą i nawiązanie kontaktów z firmami.

AIESEC jest dla mnie przede wszystkim motywacją do działania, robię to, co lubię. Nie tylko robię coś dobrego dla otoczenia, ale też zdobywam świetne doświadczenie zawodowe. Nauczyłam się pracy w grupie, zarządzania czasem i innych umiejętności miękkich. Jednocześnie poznałam w AIESEC wielu wspaniałych ludzi – mówi Justyna, studentka 3 roku stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Wrocławskim. Wszystko, czego się nauczyłam wzięło początek właśnie z AIESEC. Mnóstwo szkoleń zagranicznych, wyjazdy, znajomości, rozmowy na wysokich szczeblach, gdzie czuliśmy się naprawdę dobrze – dodaje Małgorzata, była członkini AIESEC, obecnie pracująca na stanowisku dyrektora finansowego.

AIESEC cieszy się uznaniem nie tylko studentów, ale także firm, organizacji i jednostek na całym świecie. Współpracujemy z wieloma międzynarodowymi korporacjami jak np. Ernst&Young będącym partnerem strategicznym AIESEC Polska oraz obecnej rekrutacji. „AIESEC był prawdopodobnie rzeczą, która najbardziej wpłynęła na mnie na studiach. Dzięki AIESEC nauczyłem się funkcjonować w międzynarodowym otoczeniu, wykonywać swoje zadania w najkrótszym możliwym czasie, przeć do przodu będąc przepełnionym entuzjazmem. Jestem pewien, że AIESEC jest najkrótszą drogą by poznać możliwości i charakter liderów jutra.” – Vaclav Klaus, Prezydent Republiki Czeskiej.

Więcej informacji na temat AIESEC, rekrutacji oraz projektów, w których możesz działać znajdziesz na stronie www.szczecin.aiesec.pl .