Pizza Hut zaprasza na karnawał z Festiwalem Pizzy! [konkurs]

Pizza Hut zaprasza na karnawał z Festiwalem Pizzy. Wszystkie pizze z menu podczas jednego posiłku?

Są w Szczecinie miejsca, w których można płacić raz i jeść bez końca. Taki mechanizm popularyzowania nowych smaków i składników pizzy od kilku lat sprawdza się podczas Festiwalu Pizzy w szczecińskich restauracjach Pizza Hut. Dla wielu studentów i innych młodych ludzi jest to wyjątkowa okazja do spróbowania nowości i najedzenia się do syta. Organizatorzy szacują, że w całej Polsce zaledwie przez dwa miesiące ostatniego Festiwalu Pizzy z jego oferty skorzystało tylu gości, jakby na pizzę wybrali się wszyscy mieszkańcy jednego dużego miasta. Ogłaszana właśnie nowa edycja Festiwalu zapowiada się równie smakowicie.

Festiwal Pizzy powrócił 7 stycznia i potrwa do 2 marca 2015 roku. W jego ramach, niezależnie od ilości kawałków pizzy zjedzonych przez jedną osobę, rachunek będzie zawsze jednakowy – 24,95 zł lub 30,95 zł z tzw. Wielką Dolewką, czyli napojami Pepsi, Pepsi Light, Mirinda, 7up, lemoniada klasyczna lub herbata mrożona w dowolnej ilości. Zestaw trzech dodatkowych sosów będzie kosztować 4,95 zł. Czas przebywania w restauracji nie będzie limitowany, a kelnerzy będą serwować gościom wyłącznie pojedyncze kawałki różnych rodzajów pizzy. W menu Pizza Hut znajduje się 20 rodzajów pizzy, pikantnych i łagodnych, z mięsem i wegetariańskich, serwowanych na trzech rodzajach ciast: puszyste Pan, cienkie Classica i włoskie Tuscani. Oznacza to możliwość spróbowania kilkudziesięciu różnych kombinacji pizzy.

„Wiemy od naszych gości, że wielu z nich czeka na Festiwal Pizzy przez cały rok” – mówi Agnieszka Kozłowska, Marketing Manager Pizza Hut. W Festiwalubiorą udział 53 restauracje w 23 polskich miastach, ale z informacji organizatorów wynika, że są goście, którzy na próbowanie różnych pizz w cenie jednej dojeżdżają nawet z miast, w których jeszcze nie ma restauracji Pizza Hut. Ten apetyt na promocyjną pizzę wykazują zarówno młodzi mężczyźni jak i kobiety.

„Jedzenie pizzy jest przyjemnością, którą lubimy przeżywać w towarzystwie, w gronie przyjaciół. Niewielu uczestników Festiwalu zajada pizzę w samotności” – dodaje Agnieszka Kozłowska. Jej zdaniem wielu stałych gości Pizza Hut poza Festiwalem sporadycznie decyduje się na próbowanie nowych pizz, zamawiając wyłącznie swoje ulubione. Tymczasem dzięki Festiwalowi takie pizze jak:Prosciutto e rucola z rukolą i parmezanem czy Quattroformaggi złożona z czterech rodzajów serów przebojem weszły do zestawu najczęściej wybieranych. Co będzie najbardziej smakować gościom najnowszej edycji Festiwalu Pizzy, dowiemy się już za dwa miesiące.

Więcej szczegółowych informacji o Festiwalu Pizzy 2015 i towarzyszących mu atrakcjach należy szukać na stronie http://www.pizzahut.pl/festiwalpizzy/, na Facebooku www.facebook.pl/PizzaHutPolskai na YouTube https://www.youtube.com/user/PizzaHutPolska.

UWAGA KONKURS!

Dla naszych ArcySłuchaczy i ArcyCzytelników mamy konkurs! Do wygrania dwa zaproszenia na festiwal pizzy w Pizza Hut, dzięki którym będzie można najeść się do syta za okrągłe (lub owalne) ZERO złotych. By je zdobyć, trzeba się wysilić: należy odpowiedzieć na pytanie:

Ile Franków Szwajcarskich trzeba mieć, by wybrać się na festiwal pizzy?

Autor najciekawszej, zdaniem redakcji, odpowiedzi, który prześle ją via e-mail do 21 stycznia b.r. na adres redakcja(na)arcyradio.pl otrzyma nagrodę. Zapraszamy!