Nowości muzyczne w Arcyradiu!

Już od dzisiaj przez cały tydzień możecie usłyszeć na naszej antenie dwie nowości z polskiej sceny muzycznej. Dwie znakomite artystki, wokalistki, osobowości. Długo oczekiwane, nasłuchiwane… i w końcu są. Oto przed Wami Edyta Bartosiewicz oraz Pati Yang we własnej osobie!

Po 9 latach od ostatniego solowego singla, Edyta Bartosiewicz powraca z nową piosenką „Witaj w moim świecie”. Utwór z muzyką i tekstem artystki pochodzi ze ścieżki dźwiękowej filmu „Kubuś i przyjaciele”…  ale przecież  nie o Kubusia Puchatka chodzi 😛 Pani Edyto witamy serdecznie i prosimy o więcej… tym razem dla trochę starszych słuchaczy!

Natomiast  17. maja. ukazał się już czwarty studyjny album naszej rodaczki. Pati Yang tym razem do współpracy zaprosiła Joe Crossa – multiinstrumentalistę i producenta odpowiedzialnego m.in. za brzmienie zespołu Hurts.

Oto jak sama artystka mówi o nowym krążku: „Wires And Sparks to zbiór refleksji w pewnym sensie zamykający trylogie… Pewnego dnia obudziłam się pytając : a gdzie jestem JA …” – wyjaśnia Pati – „Umarłam. Odżyłam. Nadal jednak nie czułam, że żyję tu i teraz. Zaczęłam pisać”.

Tymi dwoma singielkami rozpoczynamy w Arcyradiu cotygodniowy cykl z nowościami na rynku muzycznym.

Zapraszamy do słuchania!