Najedz się do syta w Pizza Hut – trwa Festiwal Pizzy i można jeść ile się chce.

Festiwal Pizzy w Pizza Hut trwa do 2 marca 2015 roku. Z nami możesz wziąć w nim udział za darmo, a jeśli nie uda Ci się wygrać w naszym konkursie, to za 24,95 zł możesz jeść ile chcesz, bo niezależnie od ilości kawałków pizzy zjedzonych przez jedną osobę, rachunek będzie zawsze jednakowy – 24,95 zł lub 30,95 zł (z tzw. Wielką Dolewką). Czas przebywania w restauracji nie jest limitowany, a kelnerzy będą serwować gościom wyłącznie pojedyncze kawałki różnych rodzajów pizzy z menu, w którym znajduje się 20 rodzajów pizzy, pikantnych i łagodnych, z mięsem i wegetariańskich, serwowanych na trzech rodzajach ciast: puszyste Pan, cienkie Classica i włoskie Tuscani. 

Żeby wybrać się bezpłatnie na Festiwal Pizzy z ArcyRadiem należy odpowiedzieć na pytanie:

Jaki sposób stosowali starożytni Rzymianie by móc dalej biesiadować, gdy już nie mieli sił?

Autor prawdziwej i zarazem najlepiej opisanej – naszym zdaniem – odpowiedzi, który prześle ją na adres redakcja(na)arcyradio.pl otrzyma od nas dwa zaproszenia na Festiwal Pizzy w Pizza Hut. Na odpowiedzi czekamy do 28 stycznia.

Więcej szczegółowych informacji o Festiwalu Pizzy 2015 i towarzyszących mu atrakcjach należy szukać na stronie http://www.pizzahut.pl/festiwalpizzy/, na Facebooku www.facebook.pl/PizzaHutPolskai na YouTube https://www.youtube.com/user/PizzaHutPolska.