Mikromusic już w ten piątek w Free Blues Club!

Zapraszamy na koncert zespołu Mikromusic do Free Blues Clubu w Szczecinie, który odbędzie się już 11 kwietnia (piątek) o godz. 21! Bilety w arcyprzystępnej cenie: 30 lub 40 zł.

Grupa łącząca piękne melodie, kunszt warsztatowy oraz wspaniała koncertowa energie. Muzyka zespołu to fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, czasem tez muzyki ludowej. Okazuje się, ze takie pozornie rożne gatunki muzyki tutaj współbrzmią nadspodziewanie spójnie.

Enigmatyczny głos wokalistki – Natalii Grosiak jest prawdziwa wizytówka zespołu, który z roku na rok zyskuje coraz większe uznanie. Na swoim koncie maja piec płyt, w tym DVD koncertowe. Na debiutanckim krążku z 2006 roku „Mikromusic” pojawiło się wielu gości, m.in. Leszek Możdżer, multiinstrumentalista Sambor Dudzinski i akordeonista Piotr Dziubek. W 2008 roku ukazał się drugi album zespołu „Sennik”. Tytuł albumu odzwierciedla często powtarzający się w tekstach piosenek watek snu. Całość spajają poetyckie, kobiece teksty Natalii. Jesienią 2010 roku pojawiła się w sklepach trzecia płyta zespołu zatytułowana „Sova” uznawana za najbardziej spójny i energetyczny album zespołu, za która zespół otrzymał nagrodę Warto, przyznawana co roku przez Gazetę Wyborczą.

W 2012 roku zespół świętował swoje 10-lecie. Z tej okazji fani mogli posłuchać i obejrzeć koncert zespołu na płycie DVD „Mikromusic w eterze.” Na początku 2013 światło dzienne ujrzał piąty krążek zespołu „Piękny koniec” zbierający bardzo pozytywne recenzje krytyków i fanów. Ta wrocławska formacja znakomicie sprawdza się podczas koncertów. Mocą swojego talentu i oryginalnych aranżacji tworzą niepowtarzalny mikro-klimat, budując szczególna wieź z publicznością.

Grupa została doceniona nominacja do Yacha za teledyski do utworów „Sennik” i „Oczko”. SKŁAD: Natalia Grosiak – śpiew Dawid Korbaczyński – gitara Robert Szydło – bas Robert Jarmużek – instrumenty klawiszowe Adam Lepka – trąbka, instrumenty perkusyjne Lukasz Sobolak – perksuja.

Bilety w cenie: przedsprzedaż 30zł / w dniu koncertu 40zł wkrótce do nabycia w klubie (śr-so, po 19) oraz: Salon muzyczny FAN (ul. Św. Wojciecha 1) Sklep muzyczny ROCKMAN (Wyszyńskiego 12) Przez Internet – bilety.fm http://www.mikromusic.pl/

free_blues_club_szczecin