Juwenalia Szczecin 2009 – co, gdzie, kiedy i za ile.

Największe studenckie święto Szczecina rozpoczęło się 19 maja i zakończy się 24-go. Studenci przejęli władzę w Mieście. W tym roku Juwenalia w Szczecinie nie obfitują w megagwiazdy czy arcyatrakcje, ale każdy powinien odszukać tu coś dla siebie. By to ułatwić podajemy plan tego studenckiego święta.

Poniedziałek 18 maja

Już w nocy z poniedziałku na wtorek rozpoczynamy biegiem nocnym od rektoratu ZUT do rektoratu US. Natomiast o godzinie 17:00 z placu Adama Mickiewicza rusza korowód studencki, w tym roku w klimacie pochodu pierwszomajowego. Następnie przed Urzędem Miasta zostaną przekazane w ręce żaków kluczy do miasta.

Wtorek 19 maja

Wtorek to koncert główny rozpoczynający się o 18:00 na Teatrze letnim, gwiazdą wieczoru będzie zespół Myslovitz.

Środa 20 maja

Środa to muzyka Disco Polo oraz zespół Big Cyc. Kolejny dzień upłynie pod znakiem muzyki reggae, w której rytmy wprowadzi nas między innymi Marika.

Czwartek 21 maja

Czwartek jest dniem wyjścia studentów w miasto. Będziemy tego dnia obecni na Jasnych Błoniach oraz na Deptaku Bogusława, gdzie odbywać się będzie przegląd szczecińskich zespołów muzycznych.

Piątek 22 maja

Dla wszystkich fanów hip hopu i nie tylko tego rodzaju muzyki, przygotowaliśmy piątkowy koncert przy al. Piastów 40b podczas którego zobaczymy Sokół & Pono, Molesta, Eldo, PMM, DonGuralEsco. Zwolennicy muzyki klubowej znajdą coś dla siebie.

Piątek natomiast jest dniem STUDENCI DZIECIOM. Tego dnia na placu Mickiewicza wszystkie dzieci będą mogły wziąć udział w przygotowanym dla nich festynie, odwiedzić wspólnie ze swoimi pluszakami szpital Małego Misia oraz przejść ścieżkę zdrowia zorganizowaną przez pracowników oraz studentów PAM-u.

Sobota 23 maja

Sobotni koncert, również przy al. Piastów, swoją obecnością uświetnią takie gwiazdy jak Angelo Mike, niemiecki duet Blank and Jones oraz Dj Miqro i Dj Matush.

Środa i czwartek:

– Studenci wstep wolny

– Pozostałe osoby 10 złPiątek i sobota:
przedsprzedaż i w dniu koncertu do godz. 20:00

– studenci: 10zł,

– pozostałe osoby: 25zł

W dniu koncertu po godz. 20:00

– studenci 13 zł

– pozostałe osoby 29zł

Gdzie kupimy bilety?

– stoisko infoludka CH Fala

– Klub Szafa ul. Bohaterów Warszawy 55

– Pizzeria Zielony Melonik ul. Szwoleżerów 3

– Klub studencki Pinokio -ul Sikorskiego 29

– Sklep Stoprocent – Piastów 54

– Stoisko Juwenalia 2009 w CH TURZYN w nastepujacych terminach:

* poniedziałek, wtorek, środa, czwartek 18-21.05 godz: 14:00-20:00

* piątek i sobota 22-23.05 godz: 12:00-20:00

informacje pochodzą z: http://www.juwenalia.szczecin.pl/index.php?id=home