Już w piątek Arcyciekawa impreza w ArcyAlter Ego!

Już w najbliższy piątek, 15 stycznia nietuzinkowy, szczeciński klub Alter Ego będzie miejscem goszczącym wyborną zabawę! ALTER EGO MURDER DEATH KILL night to impreza promująca wytwórnie o tej samej nazwie. Cel jest prosty: nieskrępowany bal w doborowym towarzystwie… Żeby cel wykonać, organizatorzy zaprosili najbardziej pokręconych imprezowiczów w Polsce, jakimi są niewątpliwie Slam Dunk z Wrocławia (a raczej z pociągu bo tam spędzają większość czasu jeżdżąc na imprezy). Ale od początku…

 Imprezę o 19:00 otworzy koncert So Many Decibels, czyli zespół, który zasilił szeregi MDKrec. od początku. Gang młodocianych artystów, który postrockową precyzją i typową dla Szczecina wulkaniczną ekspresją dorównuje starszym kolegom. Dzięki swojemu, nietypowemu podejściu do dźwięku pobili 10 innych zespołów podczas szczecińskiego przeglądu „Kaloryfer 2009” co dało im 1 miejsce.

Po części koncertowej, scenę przejmą:
21:00-22:00 We Killed Bill
22:00-23:00 Nikola Waters
23:00-00:00 Harbour Hoes
00:00-02:00 SLAM DUNK
02:00-??:?? Murder Death Kill crew

 A poniżej co nieco o artystach

SLAM DUNK: entuzjaści beatów i prawdziwi imprezowi turyści. Z klubów zawsze wychodzą ostatni zaś na parkiecie bawią się równie dobrze co za DJką. Odwiedzili wszystkie największe miasta polski grając między innymi razem z takimi DJami i producentami jak: Drop The Lime, Tomb Crew, Bok Bok, Stereoheroes, The Squire of Ghotos, Tittsworth, Jack Beats, Andy George & Jaymo, Egyptrixx, Gigi Barocco, Supra 1 czy The Captain & Star Eyes. Występowali również na Pepsi Vena Music Festival, na którym grali między innymi Klaxons, Happy Mondays czy Primal Scream. W swoich setach bardzo dbają o selekcję, nie ograniczają się jednak do jednej określonej konwencji grania. Fidget house, heavy bass czy dirty dutch przeplatają electro, techno, bmore, dubstepem oraz jackin’ czy zulu housem.
http://soundcloud.com/slam-dunk
http://www.myspace.com/slamdunkbitches

HARBOUR HOES: miejski farmer, lubi naturalne dziewczyny i mleko prosto z krowich wymion, największy propagator imprezowego Folku, Bałkańskiego Techno i w ku**ę Ciężkiego Basu. Utwory z jego autorskiego Harvest EP (Murder Death Kill records) zostały zremiksowane przez DJ Spox’a, DJ Invent’a i Nikola Waters’a. Niegdyś współodpowiedzialny za pinkszejk, Gitarzysta So Many Decibeles.
http://www.myspace.com/harbourhoes
http://soundcloud.com/harbour-hoes

NIKOLA WATERS: producent i DJ, założyciel i głowa Murder Death Kill rec. Chyba najbardziej niezdecydowana muzycznie postać na scenie. Zakochany we wszystkim co pojawia się w blogosferze i nie tylko. Wyznawca miejskiego bitu, hornów i gunshotów. W setach sprawnie manewruje od dubstepu, przez heavy bass po zulu house i dirty dutch, eksperymentuje z glitch-hopem i czym-dusza-zapragnie, byle miało bit i potencjał. Miłośnik gier karcianych i łososia w każdej postaci.
http://www.myspace.com/nikolawatersmdk
http://soundcloud.com/nikola-waters

WE KILLED BILL: raczkujący szczeciński duet, szkoli się i rozwija pod czujnym okiem matki Murder Death Kill rec. zaprezentuje dużo tanecznego hałasu.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU:
http://www.facebook.com/event.php?eid=172553521698
MURDER DEATH KILLRECORDS:
http://mdkrec.blogspot.com/
Wstęp 5zł