I TY BĄDŹ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM!

czapkamikolajaPodaruj innym to, co Tobie jest zbędne. Koło Naukowe Marketingu działające przy Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania organizuje czyn społeczny pn. „Podaruj książkę”, mający na celu zbiórkę książek, podręczników, płyt CD, gier planszowych i innych atrakcyjnych przedmiotów. Wszystkie zebrane przedmioty zostaną sprzedane na licytacji, a zebrane pieniądze przekazane na wybrany DOM DZIECKA. Nie bądź obojętny pomóż – przekaż coś, co jest Ci zbędne i kup coś nowego, a pomożesz dzieciom!

Grudzień jest miesiącem, w którym dokonujemy przemyśleń, przypominamy sobie błędy, krzywdy popełnione innym i staramy się je naprawić, oczyścić sumienie i stać się lepszym człowiekiem. W tym, też miesiącu wypadają nasze najważniejsze Święta Bożego Narodzenia, w trakcie których spotykamy się z najbliższymi, jemy wspólnie ulubione potrawy oraz obdarowujemy się wspaniałymi prezentami. Jesteśmy szczęśliwi, pełni entuzjazmu i optymizmu. W grudniu też robimy plany, dokonujemy przyrzeczeń, które staramy się spełnić w następnym roku. Kończąc rok przeprowadzamy swoisty bilans osiągnięć. Ostatni miesiąc roku jest również tym miesiącem, w którym jak w żadnym innym przeprowadzamy staranne porządki; sprzątając często wyrzucamy przedmioty, które są dla nas nieprzydatne, a które w zamian możemy wypełnić aktualnymi gadżetami, książkami czy innymi przedmiotami, które zostały lub zostaną podarowane nam przez bliskich. Świąteczne porządki to nie tylko czyste pułki, więcej miejsca, ale przyjemność którą możemy sprawić mamie oszczędzając jej pracy. Pomyślmy jednak jeszcze o osobach, którym przedmioty nam już niepotrzebne mogłyby sprawić przyjemność. Jest wiele dzieci, które wolałyby zapomnieć, że te święta w ogóle istnieją. Spraw jednak, aby mogły się uśmiechać choć w tym roku.

W tym kierunku Koło Naukowe Marketingu działające przy Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania organizuje czyn społeczny pn. „Podaruj książkę”, mający na celu zbiórkę książek, podręczników, płyt CD, gier planszowych i innych atrakcyjnych przedmiotów. Wszystkie zebrane przedmioty zostaną sprzedane na licytacji, a zebrane pieniądze przekazane na wybrany DOM DZIECKA.
Zbiórka tychże przedmiotów rusza od 06.12br. na terenie Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania i potrwa do końca stycznia 2010r. Ponadto dzięki uprzejmości Uniwersytetu III Wieku oraz szczecińskiego XIII LO zostaną tam umieszczone dodatkowe kosze przeznaczone na zbiórkę w/w przedmiotów.

I Ty możesz mieć swój udział w uszczęśliwianiu dzieci najbardziej potrzebujących ciepła w tym szczególnym, grudniowym czasie. Sprawdź czy gdzieś w Twoim domu nie leży dawno już nieczytana książka i po prostu zrób dobry uczynek!

Miejsca zbiórki:
– WNEiZ, ul. Mickiewicza 64
– Uniwersytet III Wieku, ul. Mariacka 10A/2
– XIII LO, ul. Unisławy 26