Festiwal Pizzy w Pizza Hut trwa!

Festiwal Pizzy powrócił 7 stycznia i potrwa do 2 marca 2015 roku. W jego ramach, niezależnie od ilości kawałków pizzy zjedzonych przez jedną osobę, rachunek będzie zawsze jednakowy – 24,95 zł lub 30,95 zł z tzw. Wielką Dolewką, czyli napojami Pepsi, Pepsi Light, Mirinda, 7up, lemoniada klasyczna lub herbata mrożona w dowolnej ilości. Zestaw trzech dodatkowych sosów będzie kosztować 4,95 zł. Czas przebywania w restauracji nie będzie limitowany, a kelnerzy będą serwować gościom wyłącznie pojedyncze kawałki różnych rodzajów pizzy. W menu Pizza Hut znajduje się 20 rodzajów pizzy, pikantnych i łagodnych, z mięsem i wegetariańskich, serwowanych na trzech rodzajach ciast: puszyste Pan, cienkie Classica i włoskie Tuscani. Oznacza to możliwość spróbowania kilkudziesięciu różnych kombinacji pizzy.

Festiwal Pizzy może także kosztować ZERO złotych, z ArcyRadiem. Aby tak było, trzeba kreatywnie odpowiedzieć na pytanie:

Jak przetrwać Festiwal Pizzy, by do domu wrócić z tarczą, a nie na tarczy?

Autor najciekawszej naszym zdaniem strategii, który prześle odpowiedź na adres redakcja(na)arcyradio.pl otrzyma od nas dwa zaproszenia na Festiwal Pizzy w Pizza Hut. Na odpowiedzi czekamy do 4 lutego.

Więcej szczegółowych informacji o Festiwalu Pizzy 2015 i towarzyszących mu atrakcjach należy szukać:

http://www.pizzahut.pl/festiwalpizzy/www.facebook.pl/PizzaHutPolskahttps://www.youtube.com/user/PizzaHutPolska.