Czy posiadanie mieszkania przez młodych ludzi to luksus?

Młodzi ludzie w posiadaniu własnego mieszkania w Szczecinie. Brzmi niewiarygodnie? A jednak… Największy i najbardziej doświadczony deweloper w Polsce buduje osiedle w prestiżowej dzielnicy Gumieńce w Szczecinie. Mieszkania kupują tu przede wszystkim młodzi ludzie: młode rodziny i tzw. single.

Co ich przyciąga? Co sprawia, że mieszkania na osiedlu „Ku Słońcu” cieszą się taką popularnością?

Osiedle „Ku Słońcu” to prawie 550 mieszkań usytuowanych w malowniczej części Gumieniec, w sąsiedztwie terenów zielonych, jeziora Słonecznego i rzeki Bukowa. „Ku Słońcu” to projekt idealnie pasujący do wymagań każdego młodego klienta. Świetnie zaprojektowane mieszkania o wysokim standardzie idą w parze z atrakcyjną ceną. Atutem inwestycji jest szeroki wybór mieszkań w trzech budynkach w atrakcyjnym pakiecie zakupowym w programie „Mieszkanie dla Młodych”.

Atuty osiedla „Ku Słońcu” to:

· Szeroka oferta funkcjonalnych mieszkań
W ofercie inwestycji znajdziemy mieszkania o niepowtarzalnym rozkładzie pokoi. Zarówno jedno- jak i dwupokojowe, których ceny zaczynają się już od 157 592 zł. Dla bardziej wymagających klientów „Ku Słońcu” oferuje także mieszkania 3-pokojowe w cenie od 219 987 zł oraz i 4-pokojowe w cenach już od 356 926 zł. Dodatkowo każde mieszkanie posiada balkon lub taras, a wybrane mieszkania na parterze przydomowe ogródki. Wybór jest duży, dzięki czemu każdy młody człowiek znajdzie coś dla siebie. Do każdego mieszkania dodatkowo trzeba dokupić miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej.

· Młodzi na swoim
Istnieje możliwość skorzystania z rządowego programu dopłat ”Mieszkanie dla Młodych”. Z tej okazji Polnord dla swoich klientów przygotował atrakcyjne pakiety zakupowe. Programem została objęta prawie cała inwestycja „Ku Słońcu”. Dodatkowo na osiedlu istnieje wiele innych udogodnień, w tym indywidualne odczyty zużycia mediów (bez zaliczek na poczet zużycia mediów).

· Idealne położenie
Osiedle „Ku Słońcu” położone jest tylko 3 kilometry od centrum miasta – z dala od miejskiego zgiełku, a mimo wszystko blisko tętniącego życiem centrum Szczecina. Wygodnie dojedziemy do niego komunikacją miejską – przystanek autobusowy i tramwajowy znajdują się tuż przy inwestycji. Kilka kroków od osiedla są tereny zielone ze ścieżkami rowerowymi oraz teren Sportowo Rekreacyjny „Mierzynianka”. Dużym udogodnieniem dla rodzin z dziećmi są szkoły zlokalizowane w pobliżu osiedla. Okolice inwestycji są dobrze zaopatrzone w punkty usługowo-handlowe, a na większe zakupy można się wybrać do centrum handlowego „Ster”.

· Gustowny Design

Ku Słońcu to nowoczesne, starannie zaprojektowane sześciokondygnacyjne budynki z nietypowymi penthousami i tarasami na ostatnich kondygnacjach. Elegancki i nowoczesny wygląd osiedla podkreśla m.in. duży dziedziniec wewnętrzny z dekoracyjnym układem zieleni. Do dyspozycji mieszkańców osiedla „Ku Słońcu” są wózkownie i rowerowanie. Polnord daje możliwość swobodnej aranżacji wnętrz oraz udostępnia każdemu klientowi fachową pomoc architekta. Dodatkowo mieszkania mogą zostać wykończone w standardzie „pod klucz”, przez co nie trzeba się martwić o zdobycie odpowiednich fachowców oraz poziom wykończenia.

Szczegóły i warunki jakie trzeba spełnić, aby przystąpić do programu MDM można omówić w biurze sprzedaży Polnordu przy ulicy Kazimierska 1A/1, czynnym od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 do 18:00, a także w sobotę po wcześniejszym umówieniu się.

http://www.polnord.pl/inwestycje-w-sprzedazy/szczecin

Ku Słońcu 2 IMG_0334 IMG_0362