Behemot w Szczecinie

Zapraszamy na kolejny koncert grupy Behemoth do Szczecina, w ramach trasy Phoenix Rising Tour 2012. Oprócz rewelacyjnych supportów pojawi się także bonus w postaci grupy Deus Mort. Bilety już w sprzedaży! 

Nergal: Witajcie! Wreszcie udało nam się dopiąć wszystkie szczegóły dotyczące drugiej części trasy PHOENIX RISING! Odzew i przyjęcie jesiennych koncertów był genialny więc postanowiliśmy nie tylko nadrobić zaległości i przenieść koncert w Krakowie, ale dołożyć kilka innych sztuk. Wracamy za 2 miesiące z tą samą produkcją i wielką pompą!  W międzyczasie zbieram siły i powoli zabieram się za pisanie nowego materiału… Orion jest zajęty przedprodukcją nowego albumu Vesanii ,a Inferno za chwilę rusza na europejski tour z Azarath! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na koncerty styczniowe! Czekajcie na kolejne wieści z naszego obozu!


20.01 godz: 18:30 Słowianin / Szczecin
wstęp od 17:30
support: Blindead, Morowe, Deus Mort
bilety: 45/50pln
do nabycia: DK słowianin, Cikit, pwevents.pl, bilety24.pl, ticketpro.pl (m.in Empiki i Media Markty, Elysium Sklep z Dobrym Piwem (ul. Monte Casino 4), pub 997 (ul. Piastów 10)