Poznaj wzór na sukces! AIP uczy pisać biznesplany…

aip

Jak poprawnie napisać biznesplan? Tego będą uczyć przedstawiciele AIP już dzisiaj (wtorek) o godz. 17:00! W budynku WNEiZ odbędą się Warsztaty pisania biznesplanu, organizowane przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. Organizatorzy zapraszają do udziału w Warsztatach osoby do 30-go roku życia, posiadające własny pomysł na biznes. Warsztaty są częścią cyklu przygotowującego do uczestnictwa w ogólnopolskim Konkursie na biznespany. A jeśli już mowa o AIP, to pojutrze, w czwartek polecamy wybrać się na Inkubalia do klubu Baila na świętowanie 5-tych urodzin AIP i poznanie ciekawych osób!

Inkubaila to świętowanie 5-tych urodzin w klubie Baila – już 26 listopada (czwartek)! To impreza networkingowa której uczestnicy:

19:00 – 21:00
-Spróbują networkingu (poznania jak największej liczby nowych osób) wg AIP (szereg innowacyjnych animacji)
-Spotkają ciekawych ludzi (młodzi ludzie otwarci na współpracę)
-Poznają wzór na sukces! (mini wykład wzorowany na podejściu GE)

Ponadto
-Losowania nagród
-Networkingowy napój na barze

Jako największa w Polsce organizacja wspierająca przedsiębiorczość tworzona przez młodych ludzi, AIP czuje się zobowiązana do działań najwyższej jakości. Dlatego zaplanowali na ten wieczór szereg innowacyjnych atrakcji networkingowych dla uczestników.

aipWalkingTableInterview
Dowiedz się, czym aktualnie zajmują  się młodzi przedsiębiorcy podczas krótkich, dynamicznych wywiadów.

aipNetworkingBook
Dowiedz się, co inni mogą zrobić  dla Ciebie, ale również jakie mają potrzeby. Zaspokajając ich potrzeby możesz bezkosztowo zrealizować swoje. Listy zadań Networkingowych? Nudno nie będzie! Różne dziwne zadania do wykonania!

Ponadto:
-Networkingowe Toasty
-BlackJackTable
-Możliwość wydrukowania wizytówek dla zapominalskich

od 21:00
Wieczorem będzie jeszcze bardziej rozluźniona atmosfera… wtedy warto skorzystać z promocji na barze.
AIP są dumne, że przez 5 lat mogli pomóc w biznesie ponad 3500 młodym osobom. W Szczecinie działają od lutego tego roku rozwijając się niezwykle szybko. Do tej pory pomogli 41 osobom realizować ich marzenia i pomysły na biznes. Na inkuBailach będziesz mógł się z nimi spotkać i dowiedzieć jak AIP im pomogło oraz jak może pomóc Tobie.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy dokonać aktywacji biletu który rozdają dziewczyny w pomarańczowych koszulkach na Twoim wydziale. Przygotowano również alternatywę dla osób, które nie miały możliwości otrzymania biletu.

Impreza rozpocznie się  26 listopada (czwartek) o godzinie 19:00 – jej część Networkingowa potrwa do 21:00. O 20:00 nastąpi losowanie nagród wśród osób, które aktywowały bilet, natomiast o 21:00 wystartuje gorąca, pomarańczowa impreza w klubie Baila.

inkubaila

Więcej na www.aip.szczecin.pl